Aktualności

Jesteśmy aktywni, dlatego bywamy tam, gdzie rozgrywają się ciekawe eventy sportowe. Relacje z wszystkich naszych wyjazdów możesz zobaczyć w tym dziale. Tutaj dowiesz się także o wszystkich nowościach jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bywamy na zawodach siatkarskich, obserwowaliśmy rywalizację podczas trzeciego pucharu crossfitu, byliśmy obecni podczas maratonu z Wiolą Piękoś czy na Barbarian race, aby dopingować uczestników i – oczywiście - zareklamować te świetne wydarzenia. Naszymi przygodami chcemy także pochwalić się wszystkim osobom, które wchodzą na naszą stronę, chcą prowadzić zdrowy tryb życia i uczestniczyć w tego typu zawodach.

Newsy dotyczące naszej oferty mogą być dla Ciebie równie interesujące. Tutaj dowiesz się o nowych smakach Power Water’s lub o produktach, które dopiero u nas debiutują - jak na przykład woda kokosowa Coco Heaven Water (mniam!). Sprawdź też, z którymi sklepami współpracujemy i będziemy współpracować w przyszłości – to tam znajdziesz swoją zdrową porcję energii od OE!